fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Політика
“Неймовірно! “Океан Ельзи” на Першому каналі”: в Росії пригадали “світлі часи”

У понеділок, 12 березня, відзначається День Росії, яка всього за останні кілька років дуже змінилася.

Подивитися на незвичайні зміни і події, які неможливо уявити в сучасній РФ, серед яких – виступ українського гурту “Океан Ельзи” на російському телебаченні, пропонує Meduza.

1998 рік.

Парламент – самостійний орган. У президента немає статусу непогрішимого.

2000 рік.

Люди нормально сприймають одностaтеві відносини, одна з найпопулярніших груп країни – t.A.T.u., відома своїм нестандартим іміджем.

2001 рік.

Ніякої міжнародної ізоляції. Володимир Путін виступає в Бундестазі на німецькій мові, зал вітає його бурхливими оплесками.

2004 рік.

На тепер кремлівському пропагандистському телеканалі НТВ критикують Путіна. Зараз же канал відрізняється неймовірною кількістю пропаганди і дешевим гумором.

2010 рік.

Легендарний російський музикант Андрій Макаревич, зараз відомий своєю проукраїнською позицією, не рахується “ворогом народу”.

2011 рік.

Тоді ще президент країни Дмитро Медведєв – не “Дімон”, а надія багатьох росіян на зміни.

2011 рік.

Про протестні мітинги показують репортажі без розмов про зраду і Держдепі. Зараз же всіх мітингувальників відразу затримує поліція, до них застосовують кийки і газ.

2012 рік.

Український гурт “Океан Ельзи” у Івана Урганта на Першому каналі. Музиканти виконали пісню “Онлайн” українською мовою.

2014.

Здавалося б, нічого незвичайного: відділ з сирами в магазині. Уже в 2015 році сир потрапив під продуктові санкції, через “загрози” його знищили бульдозером.

Читайте також: Про литовські номери, що стали поперек горла президенту та його друзям

Джерело

Related Post