fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Авто
Нерадивый парковщик отдал роскошный Porshe чужому человеку

Американец Карло Ди Марко вот уже больше года безуспешно пытается найти свой роскошный Porshe Panamera, а все по вине невнимательного парковщика, который отдал ключи от его машины совершенно постороннему человеку.
36-летний бизнесмен Карло Ди Марко остановился в мае 2015 года в одно миз отелей Хьюстона, и лишился своей машины. На записи камер видеонаблюдения видно, как парковщик передает ключи от авто двум мужчинам – они взяли их, сели в машину и уехали в неизвестном направлении.
Владелец Porshe Panamera подал иск в суд на отель, но там отказались возместить ущерб, ссылаясь на то, что парковочные услуги предоставляла по договору другая фирма. В фирме же не посчитали этот случай убедительным для выплаты страховки. Только лишь страховая компания самого Ди Марко согласилась выплатить ему компенсацию в 68 тысяч долларов.

Читайте также: В сети появилось видео аварии с участием восьми автомобилей

Интересно, что Porshe Panamera мужчина приобрел за 120 тысяч долларов в кредит, который он до сих пор выплачивает.

Источник

Related Post