fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Несподівано: Яна Соломко змінила колір волосся

Яна Соломко з першої появи в проекті «Холостяк» запам’яталася глядачам не тільки своєю щирістю і голосом, але також чарівними Кучеряшка.

Так, до волосся Яни завжди прикута багато уваги, і тому коли вона вперше за багато років вирішила змінити зачіску, це стало подією для її шанувальників.

Соломко опублікувала в особистому мікроблозі фото, на яких помітно, що вона змінила колір волосся і стала брюнеткою.

Як завжди буває після кардинальних змін у зовнішності зірки, шанувальники розділилися на два табори: одні вважають, що новий колір освіжив образ співачки, інші – що білявою вона виглядала більш ніжно. Що скажете?

Читайте також: «Я ДВА РАЗИ БУЛА ЗАМІЖНЯ, ЗАРАЗ ВИХОДЖУ В ТРЕТІЙ РАЗ» — СВОЇМИ СЛОВАМИ СЕДОКОВА ЗДИВУВАЛА!

Джерело.

Related Post