fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Невиїзний Козловський “поховає” свій репертуар: більше не “Шекспір”

Віталій Козловський заявив про те, що більше не збирається боротися за свій старий репертуар, виконувати який він більше не може за рішенням суду.

Український співак розповів, що цей репертуар обтяжував його багато років, і тепер пора вже забути його, як страшний сон. Судячи з усього, він нарешті усвідомив, що на нього чекає в разі подальшого використання репертуару, який не є його власністю за рішенням суду.

Співак зрозумів, що пора шукати щось своє – лише так він отримає можливість виїжджати за кордон і будувати свою співочу кар’єру. Про свій колишній репертуар “солоденького мачо”, “Шекспіра”, Козловський висловився так:

“Потрібно накрити труну кришкою і поховати. Також потрібно йти тільки вперед в пошуках більш гідного і кращого. Тоді були тільки експерименти і пошуки, був інший час, та й я сам був зовсім іншим. Старий репертуар більше для мене не може бути”.

За його словами, до цих пір так і не вдалося залагодити всі суперечки з Ігорем Кондратюком, колишнім продюсером:

“З неосудною людиною розібратися дуже складно. Він мстить, і мені не хочеться про нього говорити, тому як для мене він мерзотник. Все, що пов’язано з цією людиною, для мене більше не існує. Залишилися лише технічні нюанси, які вирішуються юридичним шляхом”.

kozlovskyj-1

Нагадаємо, що суд виніс Козловському “вирок” – протягом 83 років співаку заборонено виїжджати за межі України.

Читайте також: ЧОМУ УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ ВСЕ ЧАСТІШЕ НАРОДЖУЮТЬ НЕМОВЛЯТ З НЕВИЛІКОВНИМИ ВАДАМИ

Джерело.

Related Post