fbpx
Breaking News
“Боженька, а душу Ти мені вклав мою чи чиюсь?” “Квіти у Тебе вийшли краще, ніж людина.” Це неймовірно! Діти нашої недільної школи при храмі пишуть листи Богу. Обов’язково треба прочитати кожному дорослому!..
Гарна новина: вже з квітня 2020 року проїзд для школярів стане безкоштовним.
Так готували найсмачніший пудинг в нашому селі, коли я була маленька. Так я готую його і зараз, живучи вже у столиці. На радість дітям, бо це їх улюблений смаколик, і на здивування нашим друзям: спробувавши, всі дивуються, що така проста страва настільки смачна! 
Уявити не могла, що ВАРЕНИКИ З ОСЕЛЕДЦЕМ – така смакотища! Спробувала рік тому на батьківщині, на Полтавщині, і тепер сама їх готую часто, бо дома просять і просять!
Якщо бажаєте, щоб чоловік вас на руках носив – готуйте йому цю домашню білу ковбаску з цибулькою і пивом! Мій чоловік і зять зазвичай ледве не б’ються за останній шматочок! Дуже смачна на обід з картопляним пюре або на вечерю з хроном, буряком і свіжим хлібом.
Шоу-бізнес
Невиїзний Козловський “поховає” свій репертуар: більше не “Шекспір”

Віталій Козловський заявив про те, що більше не збирається боротися за свій старий репертуар, виконувати який він більше не може за рішенням суду.

Український співак розповів, що цей репертуар обтяжував його багато років, і тепер пора вже забути його, як страшний сон. Судячи з усього, він нарешті усвідомив, що на нього чекає в разі подальшого використання репертуару, який не є його власністю за рішенням суду.

Співак зрозумів, що пора шукати щось своє – лише так він отримає можливість виїжджати за кордон і будувати свою співочу кар’єру. Про свій колишній репертуар “солоденького мачо”, “Шекспіра”, Козловський висловився так:

“Потрібно накрити труну кришкою і поховати. Також потрібно йти тільки вперед в пошуках більш гідного і кращого. Тоді були тільки експерименти і пошуки, був інший час, та й я сам був зовсім іншим. Старий репертуар більше для мене не може бути”.

За його словами, до цих пір так і не вдалося залагодити всі суперечки з Ігорем Кондратюком, колишнім продюсером:

“З неосудною людиною розібратися дуже складно. Він мстить, і мені не хочеться про нього говорити, тому як для мене він мерзотник. Все, що пов’язано з цією людиною, для мене більше не існує. Залишилися лише технічні нюанси, які вирішуються юридичним шляхом”.

kozlovskyj-1

Нагадаємо, що суд виніс Козловському “вирок” – протягом 83 років співаку заборонено виїжджати за межі України.

Читайте також: ЧОМУ УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ ВСЕ ЧАСТІШЕ НАРОДЖУЮТЬ НЕМОВЛЯТ З НЕВИЛІКОВНИМИ ВАДАМИ

Джерело.

Related Post