fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Незламні духом: поранені ветерани АТО вразили фізичною силою (фото, відео)

У Києві відбулися силові змагання під назвою “Відважний воїн”, участь в яких взяли поранені ветерани АТО.

У змаганні з кросфіту взяли участь 18 українських захисників. Учасники пройшли низку етапів в естафеті: проїхали індивідуальну відстань на велотренажері, качали прес, перекидали покришку від вантажівки, пропливли індивідуальну відстань на тренажері-байдарці.

Ветерани АТО довели, що душевні й фізичні рани, які залишила війна, – не привід опускати руки. А спеціальну програму підтримки тяжкопоранених побратимів ветерани АТО запровадили самі.

Переможця не визначили, адже вважають, що пройти війну, втратити здоров’я, але не зламатися – це і є перемога. Всіх ветеранів-учасників нагороджувала найсильніша людина планети – Василь Вірастюк.

Читайте також: Як на Одещині зустрічають учасників АТО: душевні фото

Джерело

Related Post