fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Політика
“Нікого вже в шию не женемо” – Порошенко про зупинення мобілізації

В Україні зупинили мобілізацію, усі зусилля спрямовані на створення професійної контрактної армії.

Про це у Чорткові на Тернопільщині заявив президент Петро Порошенко.

“Ми повністю перейшли, і сьогодні на фронті є лише воїни-контрактники. Я зупинив мобілізацію, і нікого в шию на захист України ми не женемо”, – сказав він, спілкуючись із місцевими жителями.

В армію йдуть винятково добровольці, які “знають, чому вони туди пішли, і знають, як боронити державу”, зауважив президент.

“Я пишаюся тим, що вдалося зробити за цей надзвичайно короткий термін”, – додав глава держави.

В Україні завершилась 6-а хвиля мобілізації.

Читайте також: РОСІЯ ХОЧЕ ЗІПСУВАТИ УКРАЇНЦЯМ ПІДГОТОВКУ ДО НОВОГО РОКУ

Джерело.

Related Post