fbpx
Breaking News
В цьому ресторані вас нагодують недоїдками!
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Суспільство
Ніконов день 24 грудня: головні заборони церковного свята

Православні українці за церковним календарем 24 грудня згадують ченця Никона Печерського. У народі В цей день відмічають Ніконов день.

У давнину цей день присвячували Сонця: селяни палили багаття і прославляли небесне світило. Джерело

На Ніконов день ходили до церкви на службу, а також просили у святого допомоги, щоб він відігнав подалі нечисть, яка приходить у вигляді хуртовини.

Після того, як поверталися в цей день додому, було прийнято класти біля вхідних дверей сокиру вістрям до неї.

Даний ритуал робили для того, щоб дeмони, які вирішать залетіти в хату погрітися, не змогли зашкодити.

В цей день в народі вірили, що нечиста сила літає на білих снігових мітлах і навіть може захопити у свої обійми і не відпустити. Від цього людина міг і зaгинyти.

Читайте також: – Тобі, синку, треба було б її вдapити разок, звідки ти її знайшов взагалі

Тому старались нікуди не виходити і лягати спати раніше, щоб не сталося біди і нечиста сила не змогла захопити у свої обійми.

Крім того, нечисту силу часом наділяли і достоїнствами.

Так, якщо у людини починалася лихоманка, то вигрібали грубну золу, виходили на вулицю і ставали спиною до вітру на кожному перехресті.

Вимовляли змова і вірили, що вихори віднесуть xвopoба.

Related Post