fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Ніна Матвієнко назвала організаторів Євромайдану зрадниками України

Одна з найбільш шанованих співачок в Україні, Герой України Ніна Матвієнко днями стала гостею телеканалу «112». У відвертій розмові з журналісткою ток-шоу «Люди. Hard Talk »українська співачка зробила кілька дуже резонансних заяв. Так Ніна Митрофанівна різко висловилася про організаторів Євромайдану, які, на її думку, зрадили Україну і український народ. Співачка сказала, що зараз в Україні пахне зовсім не любов’ю, а кров’ю, яка проливається на Донбасі. Також співачка заявила, що багато українців втратили віру, адже їх постійно обманюють, обіцяючи золоті гори, а в підсумку прості люди стають все біднішими.

Матвієнко заявила, що народ України в більшій своїй масі розчарувався у всіх і в усьому. Непомірні податки, підвищення цін на комунальні послуги та енергоресурси, постійне зростання цін в магазинах на самі життєво необхідні товари — ось, що отримали прості громадяни України після Євромайдану. Ситуацію, що склалася в Україні Ніна Матвієнко назвала величезним міхуром, який незабаром повинен лопнути. Також співачка висловила надію, що в Україні незабаром знайдеться справжній лідер, який виведе країну з політичного і економічного тупика.

Читайте також: НАВУШНИКИ-ВБИВЦІ: МОДНІ ГАДЖЕТИ ВСЕ ЧАСТІШЕ СТАЮТЬ ПРИЧИНОЮ СМЕРТІ

Джерело.

Related Post