fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Шоу-бізнес
Ніна Матвієнко станцювала зі своєю молодшою ​​онукою: миле відео

Тоня Матвієнко, дочка знаменитої української співачки Ніни Матвієнко – щаслива мама двох доньок. Джерело

Її старшої дочки Уляні вже 20 років і вона давно живе окремо від батьків, а молодшій Ніні всього три роки і вона весело зростає в сімейному колі.

Так, на своїй сторінці в Instagram Тоня показала коротке відео, на якому Ніна Митрофанівна танцює зі своєю молодшою ​​онукою, також Ніною.

Днями всі Ніни відзначали свої іменини, з такої нагоди Тоня вирішила привітати і маму, і дочка.

“Супер, обожнюю вашу сім’ю”, “З бабусею ніколи не нудно, здоров’я і добра, Вам!!! А малюк нехай росте міцним і здоровим. Щастя, Вам і благополуччя!!!”, “Класна тепла домашня обстановка. Кожен займається улюбленими справою!!! Молодці!”

“Такі сімейні вечори – безцінні”, Всіх добрий Вам))) Таке рідне сімейне відео”, “Без пафосу! Здорово, що Ви ділитеся таким життєвим відео! Ще на крок ближче Ви до нас!”, “Немає нічого кращого домашнього вогнища. Щаслива родина ось сенс життя. Всім любові, довголіття. Ви розумничка!”, – написали шанувальники зоряного сімейства в коментарях до відео.

Related Post