fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
“Нормандська четвірка” готова розширювати місію ОБСЄ на Донбасі – Путін

Путін зазначив, що учасники зустрічі підтвердили готовність до продовження спільної роботи на політичному треку.

Лідери країн “нормандської четвірки” (Україна, Німеччина, Франція, Росія) підтвердили готовність розширити місію ОБСЄ на Донбасі, заявив президент РФ Володимир Путін.

“Підтвердили, що ми готові розширити місію ОБСЄ в зоні відводу і пунктах зберігання важкої техніки”, – сказав він журналістам за підсумками зустрічі лідерів “нормандського формату” в Берліні.

За словами президента РФ, “нормандська четвірка” домовилася про те, що повинно бути зроблено найближчим часом, в тому числі з розведення сторін конфлікту в регіоні.

“Ми багато уваги приділили питанням безпеки. Домовилися за рядом позицій про те, що повинно бути зроблено найближчим часом в сенсі подальшого вирішення питань, пов’язаних з розведенням конфліктуючих сторін”, – додав він.

В. Путін зазначив, що учасники зустрічі підтвердили готовність до продовження спільної роботи на політичному треку, в тому числі з питання імплементації договору про особливий статус окремих районів Луганської та Донецької областей.

Він також констатував, що всі учасники саміту “нормандської четвірки” підтвердили свою прихильність виконанню мінських домовленостей.

“Всі учасники сьогоднішньої зустрічі підтвердили, що в основі врегулювання на південному сході України повинні лежати мінські угоди, і всі підтвердили свою прихильність цим домовленостям”, – сказав президент РФ.

При цьому В. Путін заявив, що у вирішенні питань гуманітарного характеру на сході України багато домогтися не вдалося. “Визначилися, на жаль, тільки з деякими питаннями гуманітарного характеру”, – сказав він і додав, що “на жаль, тут багато домогтися не вдалося”, – продовжив голова російської держави.

Разом з тим, за його словами, учасники зустрічі висловили готовність вирішувати питання гуманітарного характеру.

Читайте також: 35-РІЧНА СПІВАЧКА ПРИЙШЛА НА СВІТСЬКИЙ ЗАХІД У АБСОЛЮТНО ПРОЗОРІЙ СУКНІ

Джерело.

Related Post