fbpx
Політика
«Нормандська четвірка» готова розширювати місію ОБСЄ на Донбасі – Путін

Путін зазначив, що учасники зустрічі підтвердили готовність до продовження спільної роботи на політичному треку.

Лідери країн «нормандської четвірки» (Україна, Німеччина, Франція, Росія) підтвердили готовність розширити місію ОБСЄ на Донбасі, заявив президент РФ Володимир Путін.

«Підтвердили, що ми готові розширити місію ОБСЄ в зоні відводу і пунктах зберігання важкої техніки», – сказав він журналістам за підсумками зустрічі лідерів «нормандського формату» в Берліні.

За словами президента РФ, «нормандська четвірка» домовилася про те, що повинно бути зроблено найближчим часом, в тому числі з розведення сторін конфлікту в регіоні.

«Ми багато уваги приділили питанням безпеки. Домовилися за рядом позицій про те, що повинно бути зроблено найближчим часом в сенсі подальшого вирішення питань, пов’язаних з розведенням конфліктуючих сторін», – додав він.

В. Путін зазначив, що учасники зустрічі підтвердили готовність до продовження спільної роботи на політичному треку, в тому числі з питання імплементації договору про особливий статус окремих районів Луганської та Донецької областей.

Він також констатував, що всі учасники саміту «нормандської четвірки» підтвердили свою прихильність виконанню мінських домовленостей.

«Всі учасники сьогоднішньої зустрічі підтвердили, що в основі врегулювання на південному сході України повинні лежати мінські угоди, і всі підтвердили свою прихильність цим домовленостям», – сказав президент РФ.

При цьому В. Путін заявив, що у вирішенні питань гуманітарного характеру на сході України багато домогтися не вдалося. «Визначилися, на жаль, тільки з деякими питаннями гуманітарного характеру», – сказав він і додав, що «на жаль, тут багато домогтися не вдалося», – продовжив голова російської держави.

Разом з тим, за його словами, учасники зустрічі висловили готовність вирішувати питання гуманітарного характеру.

Читайте також: 35-РІЧНА СПІВАЧКА ПРИЙШЛА НА СВІТСЬКИЙ ЗАХІД У АБСОЛЮТНО ПРОЗОРІЙ СУКНІ

Джерело.

Related Post

facebook