fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Культура
Нова книга про Гаррі Поттера встановила рекорд за попереднім замовленням

Нова книга про Гаррі Поттера встановила рекорд за попереднім замовленням у США.

Сюжет книги написаний спільно зі сценаристом Джеком Торном і режисером Джоном Тіффані, правда його подробиці не розголошуються. По суті, «Гаррі Поттер і Прокляте дитя» є адаптацією однойменної п’єси, попередній показ якої відбувся на початку літа в лондонському театрі Palace. Аналітики щиро дивуються, популярності чарівних творів Роулінг, адже раніше вони стверджували, що книги про магію не користуватимуться успіхом через неактуальність. Однак, за даними однієї з книжкових мереж, остання книга про Гаррі стала рекордною за попереднім замовленням.

Аналогічний рекорд був тільки у книги цієї ж серії, яка вийшла 9 років тому і називалася «Гаррі Поттер і Дари Смерті». У новій книжці перед читачами розгорнеться історія про те, що сталося після всіх описаних раніше пригод Гаррі, а в центрі подій опиняються вже діти колись юних чарівників.

Читайте також:МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ ДЖОРДЖ ПОТРАПИВ НА ОБКЛАДИНКУ PEOPLE

book

Джерело.

 

Related Post