fbpx
Breaking News
Вчора він прийшов до сина і з великою злoвтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нікому я не потрібна з дитиною). І так стало гірко
«Щo? Ти хто тaка тут? Прибирати мене ще змушуєш. Значить так, прибирати ти сама будеш, всі дні, мати мою не чіпай. Так як твій чоловік – єдиний мужик – він нехай і платить, я ненадовго тут, скоро вже точно справжнього чоловіка знайду»
Я сиділа і плакала: я своїми руками зруйнувала два життя, свого сина і Ніни, я залишила свою внучку без батька. Я розуміла, що за все в житті треба платити, але я не думала, що заплачу таку велику ціну
Ліниві ватрушки-сушки мене завжди виручають, а діти їх просто обожнюють!
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Бізнес
«Нова пошта» змінює тарифи на доставку Україною

Оновлені тарифи на послуги доставки по Україні будуть доступні з 1-го серпня 2017-го року, передає Твоє Місто.

В середньому тарифи на доставку до відділення документів і посилок вагою від 0,1 до 10 кг та від 20 до 30 кг зміняться на 2-5 грн. Про це повідомляє novaposhta.ua.

Також за новою ціною рахуватимуть розмір доплати за адресну доставку документів і посилок – залежно від ваги відправлення вона зміниться на 5-20 грн.

Читайте також: Порошенко підписав закон про встановлення лічильників на тепло і воду в обов’язковому порядку

Зміни торкнулись й ваги відправлень для переадресування між відділеннями, розподілу тарифу на зберігання посилок і вантажів та розцінок на ці додаткові послуги. Також змінилася вартість послуги підняття на поверх вантажів вагою понад 30 кг.

«Нова пошта» переглянула вартість зворотної доставки документів по Україні з одного відділення в інше, а також вартість доставки вантажів (понад 30 кг), в тому числі палетованих, у відділення та за адресою.

Детальніше про зміни можна дізнатися з оновлених прайс-листів. Вони будуть опубліковані 1-го серпня на сайті «Нової пошти» за посиланнями: для приватних та бізнес-клієнтів.

Related Post