fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Події
Нова розробка від Xiaomi – розумний килимок для мишки

Дочірній бренд китайської корпорації Xiaomi – MiJia розробила дуже оригінальний ґаджет Smart Mouse Pad.

На перший погляд це звичайний килимок для мишки, але насправді він має корисну функцію, пише 24tv.ua.

Так, інженери оснастили Smart Mouse Pad модулем бездротової зарядки, який працює за стандартом Qi BPP.

Тож якщо смартфон підтримує цей стандарт бездротової зарядки, то його можна поставити поруч з модулем, і пристрій буде заряджатись, тим часом користувач може далі займатися своїми справами на комп’ютері.

Читайте також: Xiaomi Redmi 6 Pro- яким буде ще неанонсований смартфон (фото)

Крім того, килимок має RGB-підсвічування, яке підтримує близько 16,8 мільйонів кольорів.

Smart Mouse Pad виготовлений з високотемпературного поліуретану TPU, що забезпечує відмінне ковзання комп’ютерної миші по його поверхні.

В Україні розумний килимок від Xiaomi можна придбати за 1 376 гривень.

Related Post