fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Нова зачіска і зелена помада: Гайтана кардинально змінила імідж

Гайтана відрізала волосся і з’явилася на премії M1 Music Awards з короткою стрижкою.

Співачка Гайтана після тривалої перерви повернулася на сцену. Нагадаємо, після поразки на конкурсі “Євробачення-2012” продюсер артистки Едуард Клим запропонував їй піти зі сцени “по-англійськи”, нічого не пояснивши своїм шанувальникам. Крім поразки на конкурсі, співачка також переживала в той момент непростий період в особистому житті.

Вчора в столичному концерт-холі пройшла закрита церемонія вручення премії M1 Music Awards, на якій були відзначені професіонали музичної індустрії.

На церемонії виступила Гайтана. Артистка здивувала новим іміджем. Співачка вийшла на сцену в зеленій сукні-плащі.

Гайтана відрізала волосся і постала з короткою стрижкою. Свій зухвалий образ зірка доповнила губною помадою в тон наряду і окулярами.

dsc_4626

dsc_4632

Читайте також: ЧОМУ НЕ ВАРТО СТАВИТИ СВОЄ ЖИТТЯ “НА ПАУЗУ”

Джерело.

 

Related Post