fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Політика
Нова загроза нависає над Держдумою Росії

Міжнародна правозахисна організація Freedom House заявила, що голосування на виборах до Держдуми РФ в Криму “було яким завгодно”, тільки не вільним і справедливим.

У заяві віце-президента Freedom House Роберта Германа відзначається, що голосування на території Криму не може узаконити російську владу на півострові.

“Вибори, що відбулися в Росії, а також в окупованому Криму, не легітимізують російську владу на українській території. Це “голосування” було яким завгодно, але тільки не вільним і справедливим. Жителі Криму не могли вирішувати, ні хто виграє вибори, ні хто стане нібито їх представниками”, – йдеться в заяві.

Російський ЦВК в Криму повідомив, що під час голосування на виборах до Держдуми Росії в Криму явка склала близько 43 відсотків.

У ЦВК зазначили, що ці показники нижчі за ті, що були зареєстровані на останніх виборах до Верховної Ради в 2012 році, коли підсумкова явка склала 49,45 відсотків,

Читайте також: Україна отримала шанс зірвати вибори в Росії

Джерело

Related Post