fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
Нові правила вступу до ВНЗ: які кола пекла доведеться пройти студентам в 2019

У 2019 році студентам необхідно буде набрати мінімальні прохідні бали для вступу до ВНЗ – 150 і 130 балів відповідно.

Творчі конкурси будуть проходити до подачі вступних заяв, а терміни вступної кампанії скоротяться.

Міністерство освіти затвердило нові правила вступу до внз на 2019 рік. Джерело

Як і в цьому році, для вступу на бюджет можна буде подати максимум сім заяв на чотири спеціальності.

Читайте також: Сьогодні день пророка Аггея 29 грудня: що обов’язково потрібно зробити

Серед нововведень – механізм першочергового зарахування в медичні і педагогічні вузи тих абітурієнтів, які готові після закінчення навчання працювати в селах.

Для абітурієнтів на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина” і “Педіатрія” встановлено мінімальний поріг для другого і третього конкурсного предмета 150 балів.

Пільги отримають всі учасники бойових дій.

Related Post