fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Інтернет
Нові зміни у Facebook: соціальна мережа оголосила війну псевдосенсаційним заголовкам

Найбільша соціальна мережа світу Facebook оголосила війну псевдосенсаційним заголовкам у постах користувачів.

Таку інформацію оприлюднив менеджер сервісів Facebook Адам Моссера, передають “Вести” з посиланням на The Wall Street Journal.

За його словами, нововведення покликане знищити заголовки, що утримують інформацію та перебільшують її значущість. Як приклад, Моссер до першої категорії відносить заголовки типу “Людина стрибнула у басейн з крокодилом, ви не повірите, що сталося далі”.

Заголовки другої категорії інтригують читача, він клікає на них, а потім виявляється, що у матеріалі йдеться зовсім про інше, і заголовок ніякого відношення до тексту не має.

Моссер каже, такі хитрощі викликають скарги безлічі користувачів соцмережі, які, побачивши цікавий заголовок, машинально розкривають пост і навіть відзначають його як такий, що сподобався.

Читайте також: ПОМИЛКА, ЯКУ МАЙЖЕ КОЖЕН З НАС РОБИТЬ У FACEBOOK, МОЖЕ КОШТУВАТИ НАШИМ ДІТЯМ ЖИТТЯ

Боротися з цим явищем і заохочувати користувачів видавати якісний контент компанія намагалася два роки. Зрештою терпець урвався, і Facebook розробив систему автоматичного ранжирування заголовків.

В основу її розробки лягли результати експерименту, в ході якого співробітники компанії самостійно класифікували десятки тисяч зразків. Чим більше схожий заголовок на приманку, тим нижче його оцінка. Цей принцип і закладений в основу нової комп’ютерної програми, яка розпізнає обман.

Джерело.

Related Post