fbpx
Суспільство
Новий скандал! «Червона шапочка» п’яна і обкурена: «казочка» у підручнику для учнів 8 класів (фото)

Скандалу набула новина про те, що українські восьмикласники на уроці української літератури замість того, щоб вивчати і усвідомлювати прекрасне, вчаться недоречного «гумору» і «сатири» від автора гумористичних творів Євгена Дударя.

Його «Червона шапочка» на новий лад обурила громадськість, а особливо батьків восьмикласників, які в цих навчальних підручниках виявили «таке неподобство».

А обурюватися є чому! В історії про “Червону шапочку” розповідається про 16-річну дівчину, яка п’є вино, палить цигарки, нецензурно висловлюється і ще багато іншого!

Незрозуміло, як цей твір було допущено до шкільної програми для «обов’язкового вивчення у 8 класі» – невідомо. Проте роками пізніше з програми цей твір таки прибрали, але ж підручники залишилися ті ж самі!

У Міністерстві освіти України прокоментували такий скандал, де пояснили, що твір і справді був видалений із навчальної програми, підручники вже нового зразка не містять його у змісті. Проте ці нові підручники, поки що, не всі школярі отримали.

Проте знайшлися і прихильники такої «сатири» у дитячій літературі, мовляв, діти вчаться не лише доброму і хорошому, але і знайомляться з негативом у такий спосіб, у вигляді сатири та гумору.

Читайте також: ЧЕРВОНУ РУЧКУ ЗАБОРОНЯТЬ, ТАБЛИЦЮ МНОЖЕННЯ СКАСУЮТЬ — НОВА ШКІЛЬНА РЕФОРМА

Джерело.

Related Post

facebook