fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Суспільство
Новий скандал! «Червона шапочка» п’яна і обкурена: «казочка» у підручнику для учнів 8 класів (фото)

Скандалу набула новина про те, що українські восьмикласники на уроці української літератури замість того, щоб вивчати і усвідомлювати прекрасне, вчаться недоречного «гумору» і «сатири» від автора гумористичних творів Євгена Дударя.

Його «Червона шапочка» на новий лад обурила громадськість, а особливо батьків восьмикласників, які в цих навчальних підручниках виявили «таке неподобство».

А обурюватися є чому! В історії про “Червону шапочку” розповідається про 16-річну дівчину, яка п’є вино, палить цигарки, нецензурно висловлюється і ще багато іншого!

Незрозуміло, як цей твір було допущено до шкільної програми для «обов’язкового вивчення у 8 класі» – невідомо. Проте роками пізніше з програми цей твір таки прибрали, але ж підручники залишилися ті ж самі!

У Міністерстві освіти України прокоментували такий скандал, де пояснили, що твір і справді був видалений із навчальної програми, підручники вже нового зразка не містять його у змісті. Проте ці нові підручники, поки що, не всі школярі отримали.

Проте знайшлися і прихильники такої «сатири» у дитячій літературі, мовляв, діти вчаться не лише доброму і хорошому, але і знайомляться з негативом у такий спосіб, у вигляді сатири та гумору.

Читайте також: ЧЕРВОНУ РУЧКУ ЗАБОРОНЯТЬ, ТАБЛИЦЮ МНОЖЕННЯ СКАСУЮТЬ — НОВА ШКІЛЬНА РЕФОРМА

Джерело.

Related Post