fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Події
НП на Позняках: чоловік кілька годин погрожував викинутися з вікна

На вул. Княжий Затон, 3 у Дарницькому районі Києва відбувалась серйозна НП. Житель квартири, розташованої на 10-му поверсі будинку, стояв на підвіконні і погрожував викинутися з вікна вниз. На місце з’їхалися всі екстрені служби Києва – поліція, співробітники ДСНС і медики.

“Це триває з 6:15 ранку і до сих пір. Рятувальники намагаються піднятися до нього за допомогою колінчатого підйомника. Але як тільки чоловік це бачить, тут же починає погрожувати, що кинеться вниз”, – розповіли нам в ДСНС Києва.

Правоохоронці намагалтся умовити чоловіка, щоб він не робив необдуманих дій. Причини вчинку киянина поки незрозумілі.

Читайте також: НА КЛАДОВИЩІ ЗНАЙШЛИ ТІЛО НЕМОВЛЯТИ ІЗ СЛІДАМИ РОЗТИНУ

Джерело.

 

Related Post