fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Шоу-бізнес
Ну чудово ж! Бо діти – це квіти! :) Відомий український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон в 7-й раз став батьком!

 

У популярного українського телеведучого, політичного експерта і письменника Дмитра Гордона народилася сьома дитина.

Про це повідомляють Факти.

Дівчинка на ім’я Ліана стала третьою дочкою Дмитра і його дружини Олесі Бацман, яка керує одним з найавторитетніших в Україні сайтів. В цілому для Гордона це сьома дитина.

Першими з народженням сестрички маму привітали Санта і Аліса, які не по роках рано проявили різні таланти, особливо в музиці.

Це захоплення в родині Дмитра Гордона можна вже вважати невипадковим. Один з його синів – Дмитро Гордон-молодший, з блиском закінчивши престижний коледж Берклі в американському Бостоні, вже кілька років успішно пише музику для голлівудських фільмів.

Джерело 

Related Post