fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Суспільство
Ну от… Український уряд вирішив визнавати дійсними довідки про народження і смерть, видані в самопроголошених ЛНР і ДНР…

«Кабінет міністрів прийняв рішення про визнання окремих довідок, виданих медичними та судово-медичними установами на окупованому Донбасі», — повідомила прес-служба уряду, уточнивши що мова йде про свідчення про смерть і народження громадян.

 

Україна визнаватиме свідоцтва про народження і смерть, видані на непідконтрольних Києву території Донецької та Луганської областей. повідомляє Новий формат.

Відповідне рішення у четвер, 24.10.19., прийняв український уряд.

Кабмін постановив, що спеціальна комісія визнає або відмовляє в підтвердженні таких документів по лінії РАГС.

При цьому в уряді підкреслили, що визнання окремих документів не означає визнання незалежності Донецької і Луганської народних республік. Міністри, приймаючи таке рішення, враховували положення «Намібійських винятків» ООН, а також закон від 18 січня 2018 року «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях», — додали в прес-службі.

Джерело

Related Post