fbpx
Шоу-бізнес
“Няні пішли, за онукою я доглядаю”: Ніна Матвієнко (фото)

Співачка також прокоментувала друге весілля дочки Тоні.

За лаштунками концерту “Вечір прем’єр з Катериною Осадчою” вдалося поспілкуватися з Ніною Матвієнко.

На концерті Ніна Митрофанівна виступила в дуеті з Дмитром Монатік, заспівавши пісню “Цей день”. Як зізнається співачка, до цього вони зустрічалися всього пару раз в житті.

На питання про те, як дочка Тоня, відреагувала на таке несподіване співробітництво, Ніна Митрофанівна відповіла “Здивувалася, але була в захваті. Тоня – моя головна підтримка”.

Читайте також: «У НАС З МАМОЮ ЗАРАЗ БАГАТО СУПЕРЕЧОК»: ДОНЬКА ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ РОЗПОВІЛА, ЧЕРЕЗ ЩО СПЕРЕЧАЄТЬСЯ

Ніна Митрофанівна під час подорожі зятя і дочки доглядала за молодшою ​​онукою. “Хтось повинен був залишитися з дитиною. Няні у нас були, але поки самі справляємося, – зізналася артистка. – Ми шукаємо, щоб і людям було добре, і нам.

Ті умови, які ми няням пропонуємо – одна може прийняти, інша – немає. Наприклад, щоб няня могла залишитися допізна і ніяких у неї вдома не було проблем”.

За словами народної артистки, перша няня заздалегідь попередила, що як тільки знайде роботу, то відразу піде. “Вона заробила трохи грошей, купила комп’ютер. Власне, для цього вона і працювала, не заради того, щоб бути нянею. – До речі, дуже непогана дівчина”, – зізнається співачка.

“Друга няня прийшла, було все добре. Несподівано у неї захворіла тітка, з серцем щось. І, звичайно, вона була змушена піти, вибачалася дуже, але теж дуже хороша людина. Ніна її полюбила. Головне, щоб з нею грали” , – говорить з усмішкою Ніна Митрофанівна.

Також, за її словами, молодша внучка Ніна дуже любить танцювати, іноді співає. А старша – Уляна – вчиться в інституті на спеціальності PR (public relations) і часто допомагає у вихованні молодшої сестри.

Джерело.

Related Post