fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Світ
Обама розповів, чому вигнали російських дипломатів із США

Президент США Барак Обама прокоментував рішення про висилку російських дипломатів і введені санкції проти Росії.

Заява президента опублікована на сайті Білого дому.

Коментуючи хакерські атаки Росії під час виборів у США, глава держави перекоанний, що Америка повинна бути серйозно стурбована діями Росії.

Обама наголосив, що Кремль також здійснював безпрецедентний тиск на американських дипломатів у Москві.

“Тиск здійснювали співробітники спецслужб та поліції, що не могло залишитися без відповіді”, – зазначив Барак Обама.

44-ий президент США підкреслив, що оприлюднені громадськості санкції щодо РФ – ще не вся відповідь Росії за її діяльність.

Барак Обама підкреслив, що також будуть ще й непублічні дії, які запровадять у разі необхідності.

Глава США звернувся до міжнародної спільноти з проханням об’єднати зусилля для протидії порушенню міжнародного законодавства Росією та її впливу на демократичні уряди.

Читайте також: РЕФОРМИ В УКРАЇНІ РОЗПОЧНУТЬСЯ, КОЛИ СТРАХ ПЕРЕМОЖЕ ЖАДІБНІСТЬ, – ЕКСПЕРТ

Також Обама повідомив, що у найближчі дні його АП представить у Конгресі США детальну доповідь про вплив Росії на вибори у Штатах.

Нагадаємо, США висилають з країни 35 російських дипломатів, а також оголосили про введення нових санкцій проти Росії через хакерські атаки під час президентських виборів.

Джерело.

Related Post