fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
Обама “визначив” Путіну строки виконання Мінських угод

Американський президент закликав російського лідера вже найближчим часом почати виконувати домовленості щодо врегулювання ситуації в Україні.

Нинішній президент США Барак Обама сподівається, що його російський колега Володимир Путин виконає умови Мінських угод до кінця президентського терміну американського лідера. Про це він на прес-конференції за підсумками саміту АТЕС в Перу.

Зазначимо, що термін нинішнього президента Обами завершується 20 січня 2017 року, тому американський лідер сподівається, що Путін почне виконувати Мінські угоди ще до цього терміну.

“Я говорив з ним (Путіним) про Україну і необхідність виконання Мінських угод. Я закликав його дати вказівки його учасникам переговорів працювати з нами (США), з Францією, Німеччиною, Україною, щоб спробувати зробити цю роботу до того, як закінчиться мій термін (на посаді президента)”, – заявив Обама.

Нагадаємо, під час саміту в Перу Обама і Путін зустрілися і провели коротку бесіду і потиснули один одному руки.

Читайте також: КУРС ДОЛАРА ВПАВ НИЖЧЕ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПОЗНАЧКИ

Джерело.

Related Post