fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Суспільство
Сьогодні в Україні останній день реєстрації на ЗНО

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) в Україні закінчується сьогодні, 17 березня. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

“17 березня – останній день надсилання реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подачі документів визначають за відбитком штемпеля на поштовому конверті”, – повідомили в Центрі.

Читайте також: ЕКСПЕРТИ КРИТИЧНО ОЦІНИЛИ ІНІЦІАТИВИ ВЛАДИ

Нагадаємо, станом на 14 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні було зареєстровано 181 732 особи. Активно реєструються абітурієнти в Дніпропетровській області (15 991), Києві (13 456), Харківській (13 349), Львівській (12 162), Одеській (11 492) областях.

Найбільше осіб виявили бажання скласти тести з української мови та літератури (181 232), історії України (137 228), математики (86 336). Четвертим за популярністю предметом залишається біологія (66 459), п’ятим – англійська мова (64 478).

Джерело.

Related Post