fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Культура
Образи ведучих Євробачення-2017: дизайнери показали перші ескізи

Українські дизайнери створили ескізи майбутніх костюмів трьох ведучих Євробачення-2017.

Про це повідомляє “UA Перший”.

У повідомленні зазначається, що зараз триває конкурс серед українських дизайнерів на створення образів для ведучих пісенного конкурсу – Тімура Мірошниченка, Олександра Скічка та Володимира Остапчука.

Відтак, у творчому конкурсі взяли участь 9 відомиих українських брендів – Litkovskaya, LAKE Studio, FROLOV, Luvi, Podolyan, Burenina, AndreTan, Indposhiv і Gapchuk.

Вони вже створили по 6 ескізів костюмів для ведучих Євробачення-2017.

За правилами конкурсу, костюми повинні не просто личити хлопцям, а й відповідати тим ролям, які для них запропонували сценаристи шоу. За задумом, ведучі Євробачення-2017 перевтілюватимуться під час шоу в різні образи. Для цього за підсумками творчого конкурсу буде обрано 17 костюмів.

Читайте також: Відкриття Євробачення-2017 пройде під Радою і встановить рекорд

Додамо, що у відборі образів ведучих візьмуть участь і представники оргкомітету, останнє слово буде саме за ними.

Читайте також: Відомий футболіст скоро стане батьком двійні, – ЗМІ

Джерело

Related Post