fbpx
Економіка
Одеса: вчителям і лікарям сильно підвищать зарплати

Бюджет розвитку збираються збільшити до 1,015 млрд грн.

Основними питаннями порядку денного засідання виконкому Одеської міськради, яке пройшло вчора, стали проект бюджету міста на 2017 рік та підготовка комунальних служб до зими.

Під час засідання голова департаменту фінансів міськради Світлана Бедрега представила основні положення майбутньої міської скарбниці. Так, в наступному році очікують надходження в бюджет в розмірі 6,150 млрд грн, а витрати повинні скласти не більше 6,066 млрд грн. Чиновники очікують збільшення надходжень від податків на доходи фізичних осіб, а також земельної та єдиного податків. Крім того, чиновники запланували підвищення зарплат лікарям і вчителям – на 30% і 20% відповідно. А бюджет розвитку збираються збільшити до 1,015 млрд грн. Учасники виконкому проголосували “за” проект бюджету одноголосно.

Коли мова зайшла про ліквідацію снігових заметів та ожеледиці, слово взяли представники департаменту міського господарства. За їх словами, до прибирання снігу вже готові 82 одиниці техніки, з них 10 закупили в минулому році і три – в цьому, а також 823 тонни піску для посипання вулиць.

“Вся техніка і піщано-сольова суміш вже готові. Хочу зазначити, що за останні 15 років нову техніку місто не купувало. А ми придбали нову комбіновану техніку, яка працює цілий рік: влітку миє вулиці, взимку прибирає сніг”, – підкреслив віце- мер Анатолій Орловський. А мер міста Геннадій Труханов доручив розподілити обов’язки по прибиранню снігу з тротуарів між ОСББ і власниками кафе.

Читайте також: ЯК ШВИДКО ВИЛІКУВАТИ ЗАСТУДУ

Джерело.

Related Post