fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Бізнес
Одеські соки від Сергія Тігіпко: бізнесмен має намір стати власником “Сокового заводу Кодимський” на Одещині

Скоріше за все, одеські соки тепер будемо пити від Сергія Тігіпко.

Тому що за даними Антимонопольного комітету (АМКУ), Кіпрська компанія T.A.S. Overseas Investments Limited, яка належить бізнесмену Сергію Тігіпко, має намір купити хоче “Соковий завод Кодимський” (Одеська область). Про це інформує бізнес-портал Іnvestory.news.

Як відомо, група “ТАС”, засновником і основним акціонером якої є Сергій Тігіпко, заснована у 1998 р. Має активи у фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах.

“Соковий завод Кодимський” входить до складу компанії “Інтерджус”, яка, крім цього заводу, володіє заводом у Дніпропетровській області. Два заводи компанії переробляють у сезон 120 тис. т яблук та мають місткості для зберігання понад 8 тис. т яблучного концентрату. За інформацією Єдиного держреєстру юросіб, фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами заводу є Дар’я Лаврова та Андрій Ясир.

Крім того, FinTech-стартап MyCredit в рамках раунду А залучив інвестиції обсягом $3млн. Лід-інвестором раунду виступила фінансова група “ТАС”.

Джерело 

Related Post