fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!

За словами Лінкявічюса, це має скоріше символічне, ніж практичне значення.

Литва не виключає можливості розширення національних санкцій відносно Росії, якщо Євросоюз не наважиться зробити це в масштабі блоку. Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.

“Це має скоріше символічне, ніж практичне значення. Не будемо приховувати – було б більш дієво, якби це було загальноєвропейським рішенням. Однак національне рішення також є сигналом”, – переконаний Лінас Антанас Лінкявічюс.

Міністр зазначив, що в список персон нон грата можуть бути внесені члени Держдуми РФ, які були обрані в включеному Криму. Якщо дискусії в ЄС затягнуться, то не виключено, що країна введе національні санкції.
Міністр зазначає, що з так званого “списку Савченко”, в який в квітні були внесені 46 осіб, не виключений жодна людина, оскільки хоча Росія і звільнила Надію Савченко, однак продовжує незаконно утримувати в ув’язненні інших українців.

“Тому ми вирішили не вносити зміни в список, оскільки причин для цього немає. Навпаки, ми обговорюємо можливі додаткові санкції Євросоюзу, особливо після так званих виборів в включеному Криму”, – зазначив Лінас Антанас Лінкявічюс.

Раніше Лінкявічюс заявив, що, будучи агресором в Україні, РФ не може бути миротворцем в Сирії.

Читайте також: ЗІТКНЕННЯ ПАСАЖИРСЬКОГО ПОЇЗДА З ЛІСОВОЗОМ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Джерело.

Related Post