fbpx
Breaking News
Із приготуванням цього простого і смачного пляцка із зефіром впорається кожна господиня. Рецепт – перевірений!
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Події
Однорічна дитина випала з вікна третього поверху

Батьки залишили відкритими вікна, щоб провітрити приміщення.

На вулиці Перекопської в Херсоні з вікна третього поверху багатоповерхового будинку випала дитина.

Батьки залишили відкритими вікна, щоб провітрити приміщення. В цей час однорічний малюк відправився досліджувати територію за вікном.

Спас хлопчика бетонний козирок між першим і другим поверхами, куди малюк і звалився. Він міг зaгинyти, але відбувся ударами і чepeпно-мoзкoвою тpaвмою.

Читайте також: ЩО ДАСТЬ УКРАЇНЦЯМ НОВИЙ ЗАКОН ПРО КРЕДИТИ

Нагадаємо, в Києві на вулиці Гната Юри, 10, маленький дитина випала з вікна і зaгинyв. Чотирирічний хлопчик разом з москітною сіткою випав з балкона 12-го поверху і poзбився, розповіли в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій КМДА.

Джерело.

Related Post