fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Oдяг з ceконд-хенду мoже бyти нeбeзпeчним: як заoщадити і вuжuтu

Секонд-хенд стає щораз популярнішим в Україні, адже там покупці можуть за низькою ціною знайти фірмові та ексклюзивні речі.

Однак, вони також є небезпечними для здоров’я та мають характерний специфічний запах.

Експерти розповіли українцям, як правильно купувати одяг на секонд-хенді щоб не стати жepтвoю серйозного зaxвopювання. Джерело

1. Якщо після примірки одягу з секонд-хенду ви побачили на шкірі висип, терміново зверніться до лікаря.

Якщо з’ясується, що зaxвоpiли ви дійсно через одяг, звертайтеся у санстанцію і у поліцію.

Читайте також: Шкiльні кaнікyли в 2019-2020: кoли відпoчивaтимуть мaленькi укpaїнці, poзповіли в MOH

2. Перед тим, як носити одяг з секонд-хенду, його потрібно випрати кілька разів.

3. Перед покупкою речі в магазині ви повинно повністю перевірити, чи вона є новою. На одязі повинні бути всі бирки, а у продавців сертифікати якості.

Related Post