fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Події
Один із засновників популярної рок-групи застрелився, на очах у дружини

Американський музикант Бутч Тракс вчинив самогубство, застрелившись на очах у своєї дружини.

Як зазначає видання, дочка і син Тракса також перебували в будинку в момент, коли він натискав на курок пістолета, а його дружина бачила це на власні очі. Дружина зателефонувала в службу порятунку 911.

Повідомляється, що до прибуття поліцейських і лікарів Тракс був ще живий, але помер через кілька секунд після їхнього приїзду.

Серед можливих причин, що підштовхнули його до суїциду, видання називає фінансові проблеми. У 2011 році музикант продав будинок в Палм-Біч, щоб погасити іпотеку.

Пізніше податкова наполягла на збільшенні його платежів: у 2013 і 2014 роках Траксу довелося віддати в державну казну суму в розмірі 540 тисяч доларів. Зазначимо, Бутч Тракс став одним із засновників та ударником популярної в 70-ті роки рок-групи TheAllmanBrothersBand.

Читайте також: У родині Кличків мало не сталася трагедія (фото)

Джерело.

Related Post