fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Політика
Оголошено зарплати Гройсмана та міністрів

Зарплати голови уряду Володимира Гройсмана та міністрів становлять близько 35 тисяч гривень.

Про це повідомив державний секретар Кабміну Володимир Бондаренко.

За його даними, Гройсман отримує “на руки” з усіма надбавками 35 тисяч гривень, міністри отримають приблизно такі ж зарплати.

За словами Бондаренка, працівники Секретаріату Кабміну отримують від 9 до 12 тисяч гривень на місяць, керівники департаментів – від 12 до 15 тисяч гривень.

Державний секретар також повідомив, яка зарплата йому призначена. “У мене оклад 13 тисяч гривень. Плюс у мене є надбавка за вислугу років – це 34% від окладу, плюс може бути надбавка за інтенсивність праці, якщо її встановить суб’єкт призначення, – уряд”, – зазначив держсекретар. Із надбавками він отримував близько 20 тисяч гривень, додає УНІАН.

Читайте також: 7 ПРИЧИН, ЧОМУ ЛЮДИ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ НАВІТЬ З РОБОТИ, ЯКА ЇМ ПОДОБАЄТЬСЯ

Джерело.

Related Post