fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Про жінок
“Ох, люба… Іноді так багато часу минає, поки нарешті щось зрозумієш.” Не знаю, як ви, а я дочекалася і вже читаю: нова книга Елізабет Гілберт на поличках книжкових магазинів. Під час її написання Гілберт важко переживала смерть своєї коханої людини – близької подруги і партнера Райі Еліас.

Свого часу її роман «Їсти, молитися, кохати» став світовим бестселером, а ім’я самої письменниці дізнався кожен, хто стежить за літературним життям.

Елізабет Гілберт заслужено вважається одним з найвпливовіших американських авторів і наших днів.

Головна героїня нового роману Гілберт – Вівіан Морріс. Знайомимося ми з нею, коли дама вже в поважному віці – їй 95 років. Одного разу вона отримує лист від дочки свого давнього коханця, в якому та цікавиться: ким же був її батько в житті Морріс?

Намагаючись відповісти на це питання, жінка починає згадувати своє життя. І їй є що згадати!

Її молодість припала на 1940-ві. Тоді вона була відрахована з престижного навчального закладу, і батьки відправили її до тітоньки Пег. Однак Пег виявилася не така проста, як хотілося б батькам, – вона тримала свій театр, де ставилися в тому числі і пікантні шоу в дусі бурлеску. Вівіан стала шити костюми до цих вистав, подружилася з місцевою актрисою, яка навчила її жити на повну.

Хоча Гілберт, за її власними словами, хотіла написати роман приємний, як «келих шампанського», їй вдалося зробити значно більше. Так, книга читається легко, проте письменниця не забула і про зміст.

Весь текст побудовано на одній простій, але важливій ​​думці: жінка може – і навіть повинна! – бути щасливою так, як їй того захочеться, і не варто звертати увагу на стереотипи.

Для самої Гілберт ця ідея про щастя – глибоко особиста тема. Вона і сама не раз йшла проти суспільних стереотипів – наприклад, коли розлучилася з чоловіком заради життя зі своєю подругою.

За метеріалами 

Related Post