fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Шоу-бізнес
Олександр Ревва стане батьком втретє

Шоумен і зірка Comedy Club 42-річний Олександр Ревва порадував своїх фанатів новиною про майбутнє поповнення в родині. Для артиста це буде вже третя дитина.

Головну інтригу майбутній батько бачить в тому, на кого буде схожай дитина. Його старша дочка Аліса, за його словами, копія мами, а молодша, Амелі, схожа на нього. “Верх моїх мрій, – сміється артист, – мати трьох дочок”.

Нагадаємо, що з дружиною Анжелікою Ревва разом вже тринадцять років, а одружені – вісім. За словами шоумена, секрет успіху їхніх стосунків в тому, що вони не припиняють дивувати один одного. А своїх двох дочок він недавно ласкаво назвав “вітамінки групи А”, які він “приймає щодня, по дві таблетки після їжі”.

Також Ревва зізнався, що не розуміє, коли хтось говорить, що заради сім’ї йде на жертви: “Це неправильно – заводити дитину і вживати слово “жертвую”. Я легко втягнувся в сімейне життя і вважаю, що дочка – моє найкраще досягнення в житті”.

За словами шоумена, він ще той романтик: “Я всім чоловікам раджу зробити для своєї жінки весілля. Тому що це емоції. У мене дружина була на третьому місяці вагітності, я їй замовив такий корсет, сукню гарну – вона була щаслива! Ну і я , ясна річ, теж”.

Читайте також: ГУЧНИЙ СКАНДАЛ З ЛОБОДОЮ: СПІВАЧКА ПРОКОМЕНТУВАЛА НАШУМІЛИЙ КОНФЛІКТ

Джерело.

Related Post