fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Шоу-бізнес
Олена Шоптенко розкрила секрет Влада Ями: фото

Знаменита українська танцівниця і хореограф Олена Шоптенко у минулому ефірі “Танців із зірками” , будучи головним хореографом шоу, встигла побувати в ролі судді.

Справа в тому, що в минулому випуску учасники шоу танцювали разом з членами журі.

Дмитро Монатік, Катерина Кухар та Влад Яма вибрали до себе в команду по дві пари і створили яскраві номери.

Для виступу Влад Яма перетворився на єгипетського царя, станцювавши на паркеті разом з Лесею Нікітюк і Максимом Єжовим, Ігорем Ласточкиним і Ілоною Гвоздьової.

Читайте також: «РЖУ, НЕ МОЖУ»: ОЛЕКСАНДР ПЕДАН НА ФОТО СПАРОДІЮВАВ БЕЙОНСЕ І РОНАЛДУ

Під час виступів танцюристу доводилося швидко переодягатися, щоб встигнути знову зайняти місце судді в звично елегантному костюмі.

Однак, як виявилося, Яма вдався до невеликої хитрості, яку в своєму Instagram і показала Олена:

“Секрет швидкого переодягання”, – підписала знімок Альона.

Джерело.

Related Post