fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Суспільство
20 причин бути вдячним

Один чоловік, лягаючи спати, промовив до Бога: «Господи, мені так тяжко… Покажи мені, за що я можу бути вдячним». Бог виконав його прохання.

Іноді ми пробуджуємося і не маємо сил встати з ліжка, пише CREDO.

Нам здається, що світ безнадійний і гірше вже бути не може…

Ви впевнені, що це насправді так?

Я можу рухатися.
Я бачу.
Можу користуватися чистою проточною водою.
Маю багато одягу.
Я ніколи не голодував.
Я маю де жити.
Ходіння не завдає мені болю.
У мене є машина.
Щодня я можу купити собі вранці каву.
Я маю роботу.
У мене є таланти.
Я маю друзів.
Я можу зрозуміти сенс літер, слів, речень.
Я вмію читати.
У мене здорове серце.
Я маю сім’ю, яка мене любить.
Я рідко переживаю за свою безпеку.
У мене є ліжко.
Я добре сплю.

Господи, мені так тяжко… Покажи мені, за що я можу бути вдячним!

Читайте також: Я ЙОГО ВЖЕ НЕ ДОЧЕКАЮСЬ…

Джерело.

Related Post