fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Ольга Горбачова показала зворушливе фото з донькою

Ольга Горбачова похвалилася фотографією з дочкою.

Українська співачка і дружина Юрія Нікітіна Ольга Горбачова опублікувала зворушливе фото зі своєю старшою дочкою Поліною.

На опублікованому в соціальній мережі знімку Ольга Горбачова позує з дочкою під час інтерв’ю українському телеканалу.

 

«Коли дочка розцвіла, а мама не зів’яла», — підписала жартівливо фото Горбачова.

Шанувальники артистки теж не залишилися осторонь і засипали Ольгу Горбачову і Поліну компліментами.

«Як діти ростуть швидко!», «Яка дівчинка у Вас прекрасна, світла і дуже добра! Той випадок, коли і через фото відчуваєш це. Любові і радості Вам!», «Які чудові носатікі, дуже красива і світла усмішка у Поліни», — висловили своє захоплення передплатники.

Читайте також: НАТАША КОРОЛЬОВА ЗВИНУВАТИЛА СБУ В СМЕРТІ БАБУСІ

Джерело.

Related Post