fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Ольгу Фреймут побили під час інспекції в Хмельницькому (відео)

За словами ведучої, ця інспекція була на межі життя і смерті.

Під час зйомок проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста» у Хмельницькому ведучу 1+1 вдарив директор м’ясокомбінату «Проскурів М’ясо», на який неодноразова скаржилися місцеві жителі.

За словами Ольги Фреймут, ця інспекція була найжорстокіша і найкривавіша за всі сезони.

Чоловік відчинив якісь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом у спину виштовхав мене надвір. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалася бійка, – каже Ольга Фреймут.

Від сильного удару у телеведучої залишився великий синець на спині. Мати двох дітей Ольга Фреймут зазначає, що грубі дії та жорстока поведінка директора «Проскурів М’ясо» лише підтверджує правдивість нарікань місцевих жителів.

Такого жаху морального і фізичного ми з командою за всі сезони ще не переживали. Це була інспекція на межі життя і смерті, – сказала Ольга Фреймут.

Незважаючи на біль, Ольга Фреймут продовжила інспекцію і була шокована антисанітарією та нелюдськими умовами праці. Не витримавши того, в яких умовах утримують тварин, ведуча розплакалася.
Коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент закляклися. Свиней не просто вбивають, а катують, – каже Ольга Фреймут.

Зауважимо, що свинину та яловичину «Проскурів М’ясо» постачають в школи та дитячі садочки міста.

Команда інспектора Фреймут відправила продукцію м’ясокомбінату на перевірку.

Експертиза показала, що в м’ясі виявлені бактерії групи кишкової палички, а кількість небезпечних інфекцій перевищує норму.

За стандартами, перед забоєм свині мають утримуватися в чистих приміщеннях та поливатися теплим душем для заспокоєння. Збудження тварин, стресові ситуації істотно впливають на якість м’яса.

Забруднена шкіра тварин – основне джерело зараження м’яса мікробами, – йдеться в стандарті.

За антисанітарію, жорстоке ставлення до тварин м’ясокомбінату «Проскурів М’ясо» отримав чорну табличку «Ганьба міста».

Читайте також: Заморені заради коханця голодом діти. Що відомо про історію жінки, яка залишила малят на 9 днів(відео)

Джерело.

Related Post