fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Спорт
Олімпійців в Ріо косить брудна вода

Спортсмени з інших країн, не дивлячись на посилені запобіжні заходи, заражаються в водоймах Бразилії.

Про це повідомляє французьке видання Le Figaro. Інфекцію підхопив учасник змагань з вітрильного спорту Давид Хуссла. У олімпійців немає імунітету, який би протистояв місцевим інфекціям.

Давид старанно дотримувався запобіжних заходів під час тренувань. Він вмивався лише мінеральною водою. Спортсмен постійно приймав душ після контакту шкіри з брудною водою. Але не дивлячись на це, він захворів вже кілька разів.

“У мене був жар і проблеми з травленням. Кожен раз я на добу опинявся прикутим до ліжка і не міг тренуватися ще два-три дні “, – розповів олімпієць.

В організмах приїжджих спортсменів немає антитіл, які борються з інфекціями, що мешкають в бразильській воді. Через це вони дуже швидко занедужують, на відміну від місцевих жителів.

Читайте також:ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАКЕЛ НАМАГАЛИСЯ ВИКРАСТИ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post