fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Оля Цибульська охарактеризувала учасників Євробачення

Співачка і ведуча Оля Цибульська на сторінці в Instagram прокоментувала перший півфінал Євробачення-2017, який відбувся 9 травня в МВЦ.

Цибульська охарактеризувала учасників конкурсу.

У першому півфіналі Євробачення виступили 18 країн-учасниць. Тільки 10 з них потрапили до фіналу конкурсу, а саме – Молдова, Азербайджан, Греція, Швеція, Португалія, Польща, Вірменія, Австралія, Кіпр і Бельгія.

Другий півфінал пісенного конкурсу відбудеться у четвер, 11 травня. Фінал – 13 травня.

“Перший конкурсний півфінал Євробачення – амінь! Молдова: відмінна пісня і підхід. На хліб всі артисти заробляють в основному на весіллях. Тому хлопці відразу з фатою і репертуаром. Кльові! Здивувалася попаданню Бельгії в 10-ку. Днями я була з подругами в караоке. Там дівчата співали також після 2 пляшок шампанського. І вид у них був такий самий. Австралієць – відмінні брови! Дайте телефон майстра. Тільки пісні не згадаю… Це головне? Азербайджан. Намагалися співати як jamala, а косу отримала артистка, напевно, на удачу, від хлопця з Чорногорії зі словами, хоч якась частина мене повинна бути у фіналі! Дежавю не покидало. Албанія як anilorak в 90-х роках.

Фінляндія сестра-близнючка Аdele, Словенія – позашлюбний син Сергія Лазарєва. Йому від тата, навіть торішня графіка дісталася. А Латвія – це картина під назвою, що б було, якщо б nadyadorofeeva, як і я їла, після 18:00. Радію Шведам у фіналі! Дуже стильний номер. Прекрасний португалець! і костюми у ведучих супер! Так! Мільйон! monatik_official – чпокнув всіх. Ось як без відбору, конкурсного нервування і продажу нирки виступити на Євробаченні. У мене одне прохання. Пускати з половини пісні в ефір переможницю Джамалу, яка привезла всім конкурс, якось незручно. Давайте цінувати! Попереду ще море чудес”, – написала Оля.

Читайте також: ЗНЕСЕННЯ АБО ДРУГЕ ЖИТТЯ: ЩО БУДЕ З «ХРУЩОВКАМИ» В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post