fbpx
Події
Опалювальний сезон почнеться швидше ніж планувалося. Першими будуть школи та лікарні

В оселях черкащан опалювальний сезон почнеться з 9-го числа. А на Волині тепло уже з’явилося у кількох містах – 2 дні як батареї гарячі у лікарні та садках Володимира-Волинського і Ковеля. У Луцьку – поки лише в полoговому будинку та сиротинці.

Тепловики кажуть: до опалювального сезону готові, тож чекають заявок. У 4 районах Хмельниччини котельні подали тепло в усі будівлі соціальної сфери. У Вінниці – опалення ввімкнули для 40 садочків, 30 шкіл та 6 лікарень. Оселі почнуть обігрівати, щойно середня температура на вулиці кілька днів триматиметься нижче 8°С.

Читайте також: Улюблені квіти вашої обраниці розкажуть усе про її характер

Грітися біля теплих батарей вже можна у школах, садочках та лікарнях Львова, Трускавця, Нового Роздолу, а також в Золочівському та Пустомитівському районах.

З 9 жовтня опалення увімкнуть на соціальних об’єктах Яворівського та Перемишлянського районів. Про це письмово попросили керівники установ. У тих закладах, чиї очільники промовчали, а також у багатоповерхівках, тепло буде всередині жовтня. Полoговий будинок, лікарні та педіатричний центр в Івано-Франківську теж уже з теплом.

У Харкові, Дніпрі та Запоріжжі соцсферу почнуть обігрівати з 9 жовтня. Тут поки вдень 12 градусів тепла.

До слова, експерти НБУ вважають, що ціна за тисячу кубометрів газу збільшиться з $247 до $292. А від його ціни залежить і тариф для українців.

Джерело.

Related Post

facebook