fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Операція “Стоп самогон!”: скільки самогонників затримали на Сумщині

За два тижні операції правоохоронці Сум склали 20 адміністративних протоколів з продажу самопальної горілки.

Загалом за два тижні операції “Стоп самогон!” сумські правоохоронці вилучили в населення до ста літрів самопальної горілки. Штраф для кожного порушника склав 170 гривень.

Зокрема, сумські правоохоронці затримали жінку, яка торгувала сурогатом на міському ринку. Пенсіонерка замаскувала свій прилавок дрібничками, сама ж з-під поли підторговувала самогоном. Поліція вилучила в неї дев’ять літрів самопальної горілки. Адмінпротокол також склали на чоловіка, що придбав алкоголь.

Під прилавком жінка зробила схованку, в якій зберігала самогон і наливала у пляшки або у стакани усім охочим. Ця речовина направлена на експертизу. Стосовно зловмисниці, яка вела торгівлю, складено адміністративний протокол,
– прокоментував спеціаліст Сумського відділу поліції Володимир Кузьменко.

Ще одну самогонницю обшукали в районному центрі “Шостка”. 78-річна мешканка зберігала в квартирі літрову пляшку саморобного алкоголю та самогонний апарат.

Читайте також: Під Києвом любителі випити жорстоко вбили самогонника (відео)

Джерело

Related Post