fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Україна
Ось таким буде грудень: і померзнемо, і позасмагаємо…

З 12 грудня в Україні почнуться сильні морози, хоча в кінці листопада і на початку грудня можливе короткочасне потепління.

Такий прогноз дав народний синоптик Леонід Горбань, інформує enovosty.com/news.

«У перші три-чотири дні грудня буде мінусова температура, потім чотири-п’ять днів +3 +4 градуси. А з 12 грудня і до кінця місяця – морози, але всього  -4 -5 градусів. І тільки 24-25 грудня може бути -13 -15 градусів», – прогнозує Горбань.

Читайте також: ДЕЛІКАТНА ПРОБЛЕМА: ЗДYТТЯ. 7 ПРОСТИХ ПЕРЕВІРЕНИХ СПОСОБІВ, ЯК ШВИДКО УСУНУТИ У ДОРОСЛИХ.

Також синоптики попереджають, що українців чекає грудень, який більше буде нагадувати тривалу осінь з нестійкою погодою, дощами, ожеледдю і поривчастим вітром.

У січні і лютому морози посиляться.

«Морози будуть досягати -18-25 градусів. Очікуються також рясні снігопади. Великих періодів відлиги не передбачається. Практично вся зима буде дуже сніжною», – повідомляє він.

Джерело:

Related Post