fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Ось в чому головна таємниця молитви «Отче наш»: сила послання

Молитва «Отче наш» по праву вважається однією з найголовніших для християн.

Вона називається Господньою, бо сам Син Божий, Ісус Христос, учив цій молитві своїх учнів в своїй проповіді.

У цих, на перший погляд, простих словах ховається таємний сенс. З цим текстом пов’язано багато різних історій. Ми підготували для тебе декілька цікавих фактів про найвідомішу молитву в християнському світі.

Вважається, що це єдина молитва, яка не належить розуму людському. Її дарував нам сам Господь.

До речі кажучи, цю молитву не обов’язково вчити напам’ять, вона була дана Ісусом швидше як приклад.

Ці слова, в яких зібрані практично всі людські потреби і прагнення до спасіння душі.

«Отче наш» – універсальна молитва. Її можна використовувати як благословення в будь-яких справах, а також для захисту від нечисті і різного роду напастей.

Відомо багато випадків, коли люди рятувалися за допомогою цієї чудотворної молитви. Християни свято вірять, що молитва «Отче наш» здатна допомогти в скрутну хвилину, коли тобі загрожує небезпека.

Один з ветеранів Великої Вітчизняної війни, писав листа своїй дружині, який до неї так і не дійшов.Можна припустити, що воно було втрачене, оскільки знайшлося в одному з місць дислокації військ.

У ньому чоловік писав про те, що в 1944 році був оточений німцями і вже чекав своєї смерті:

“Я з пораненою ногою лежав в будинку, почув стукіт кроків і німецький говір. Я зрозумів, що зараз помру. Наші були близько, але розраховувати на них було просто смішно.

Я не міг поворухнутися – не тільки тому що був поранений, але і тому що виявився в безвиході. Нічого не залишалося, крім як молитися. Я готувався до смерті від руки супротивника. Вони побачили мене – я злякався, але не перестав читати молитву.

Читайте також: МIЙ КОХАНИЙ НЕ ВIРИТЬ У БОГА. ЧИ МОЖНА ВІНЧАТИСЯ З AТEЇCТOМ?

У німця не виявилося патронів – він почав про щось швидко говорити зі своїми, але щось пішло не так. Вони різко кинулися тікати, кинувши мені під ноги гранату – так, щоб я не зміг до неї дотягнутися. Коли я прочитав останній рядок молитви, то зрозумів, що граната не розірвалася…”

Варто відзначити, світ знає чимало таких історій. Навіть ті, хто не відносить себе до віруючих, знають слова цієї молитви і використовують її в скрутних обставинах.

За допомогою цієї молитви каялися і наверталися до Бога злодії і розбійники. Але сила цієї молитви пізнається не тільки в біді. Вважається, що, якщо читати «Отче наш» кожен день, твоє життя наповниться добром і світлом.

Вірити цим словам чи ні – справа твоя, але для віруючих ця молитва має величезне значення і силу!

Помолімося за своїх близьких, рідних, нашу рідну Україну і героїв, що її захищають!

Джерело.

Related Post