fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Осадча показала, як веселиться на своїй дачі

Катерина Осадча всім відома перш за все своїм вчіно позитивним настроєм і поглядами на світ. Дівчині нічого не вартує стрибати у висоту, показувати язика, або робити інші пустотливі витівки.

Цього разу Осадча показала, як проводить вільний час взимку. Для відпочинку в зимові дні Катерина вирішила попрямувати до себе на дачу, де мало людей, чисте повітря і неймовірні пейзажі, особливо взимку.

На фотографіях Катерина одягнена досить тепло: шапка, шарф, велике і довге пальто, штани і зимові чоботи.

Також зрка поділилася з шанувальниками, що вона прагне вже літа, щоб було тепло, гарно і сонячно.

Шанувальники оцінили фотографії телеведучої і, залишилися задоволеними зовнішнім виглядом вого кумира і засипали Катю компліментами.

Читайте також: МАТІР БЕЗЖАЛЬНО ВИКИНУЛА СВОЮ ДИТИНУ У СМІТНИК НА ДОНЕЧЧИНІ

Джерело.

Related Post