fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Україна
“Ощадбанк” хоче дати бізнесу нову систему бухобліку замість “1С”

Малий і середній бізнес в Україні може перейти вже до кінця року на нову систему від “Ощадбанку”, що дозволяє вести бухгалтерський облік.

Про це в інтерв’ю “Новому часу” заявив голова правління “Ощадбанку” Андрій Пишний.

За його словами, “Ощадбанк” розробляє систему, яка зможе обслуговувати середній і малий бізнес, однак поки вона тестується, але планується запуск протягом декількох місяців.

Він зазначив, що вона являє собою просунутий інтернет-банкінг.

“Наша система Корплайт має, в тому числі, модуль забезпечення бухгалтерського обліку. Тобто, будучи нашим клієнтом, ви не просто зможете здійснювати перекази, ви можете вести свій управлінський фінансовий, бухгалтерський облік”, – повідомив Пишний.

Банкір підкреслив, що нова система дозволить обмінюватися даними з бухгалтерськими системами та вести податковий облік.

Пишний сказав, що перейти на дану систему представники бізнесу зможуть у кінці 2017 року, відмовившись від санкційної російської програми “1С”.

Читайте також: В УКРАЇНІ РОЗШИРЯТЬ СПИСКИ ПРОФЕСІЙ ІЗ ДОСТРОКОВИМ ВИХОДОМ НА ПЕНСІЮ

Зараз в банку обслуговується близько 90 тисяч компаній сегменту МСБ.

Після введення санкцій проти ряду російських інтернет-ресурсів, компанія “1С” заявила, що вони не вплинуть на обслуговування програмних продуктів для бухгалтерського обліку.

У свою чергу експерти і юристи пояснили, що бухгалтери, які працюють з програмою “1С”, зможуть і далі користуватися продуктом.

Related Post