fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Отруйний “Наполеон” продовжує косити одеситів

В Одесі кількість отруєних тортом “Наполеон” знову збільшилась.

На лікарняних ліжках уже 51 людина, серед них – 16 дітей. Найменшому малюку лише 2,5 роки. Про це повідомили в Держслужбі з Надзвичайних ситуацій.

Санепідемслужба провела дезінфекцію в цеху, де виготовили отруйні десерти.

Представники відомої мережі одеських супермаркетів, яка подавала цей “Наполеон”, ситуацію і надалі не коментують.

Нагадаємо, 8 грудня 33 людини потрапили до інфекційки з симптомами рвоти, діареї та дуже високою температурою, серед них було 11 дітей.

Читайте також: У КИЇВСЬКИХ МАРШРУТКАХ ВЖЕ ПІДВИЩИЛИ ПРОЇЗД ДО 7 І 8 ГРИВЕНЬ (ФОТО)

Джерело.

Related Post