fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Шоу-бізнес
Оце так родина! Вже рік під одним дахом з майбутнім зятем – і Тоню Матвієнко це аніскілечки не бентежить! А разом їх в одній оселі – 7!

Коханий доньки Єгор, поділилася  пікантними подробицями  сама Тоня Матвієнко, перебрався до їх оселі якось непомітно. Про це пише Люкс.ФМ.  

“Це якось воно сталось непомітно. Я думаю, що це був той момент, коли я ще Ніну народила, годувала і то він приходив, залишався. “Мамо, можна він залишиться”…

Так він і залишився з нами. Коли в мене почали виникати запитання, Уляна чітко каже: “Мамо, вже процес пішов, уже нічого змінить не можна. Він уже рік живе. Раптом ти зараз скажеш що: “О, він тут живе”. Та все нормально, місце є”, – коментує Тоня.

Отже у  зірковому будинку тепер живуть юнак на ім’я Єгор, його 20-річна кохана Уляна, майбутня теща Тоня Матвієнко, її чоловік Арсен Мірзоян, її брат, маленька Ніна та Ніна Митрофанівна Матвієнко. І так триває уже рік!

До слова, закохані Уляна і Єгор весілля поки що не квапляться влаштовувати. Дівчина ще навчається в університеті, а паралельно планує вирушити з обранцем у мандрівку.

Джерело 

Related Post