fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
П’яний рецидивіст познущався над восьмирічною дівчинкою у присутності її матері

У селі Чернявка Черкаського району восьмирічну дівчинку згвалтували у присутності її матері.

Насильник – місцевий, йому близько сорока років, раніше судимий за крадіжку.
“Чоловік був п’яний. Кажуть, що там було не просто згвалтування, а групове. Один до матері, а інший поліз до дитини”, – сказав один із сусідів.

Про жахливий випадок дитина розповіла своїй бабусі (по батькові). Вона прибігла до неї відразу після того, як це сталося.
“Я стою на подвір’ї, а вона біжить до мене. Вся заплакана, коси розплетені, одяг брудний. І тільки плаче. Не відразу хотіла говорити, а потім розповіла. Вона плаче, і я плачу. Всю ніч вона не спала, трималася за мою руку. Боялася, що за нею прийдуть. Тому що зловмисник їй погрожував, якщо вона щось розкаже, він їй горло переріже”, – згадує зі сльозами на очах бабуся.

За її словами, більше ні на кого дівчинка не може розраховувати. Мати веде аморальний спосіб життя, а тоді, коли дочка постраждала від насильства, жінка спала п’яна.

Про зґвалтування знають і у сільській раді. Там виконком відразу прийняв рішення про вилучення дитини з неблагополучної сім’ї і після проведення судмедекспертизи помістив її у Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”.

Тепер сільрада буде клопотатися, щоб матір позбавили батьківських прав.
Як повідомив прес-секретар ГУ НП у Черкаській області Дмитро Грищенко, зараз слідчі з’ясовують обставини злочину, призначений ряд експертиз.
Правоохоронці відрили кримінальне провадження за ч. 4 ст.152 ККУ (згвалтування). Відповідно до статті, злочинцеві світить позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

Читайте також:У ПОЛЬЩІ УКРАЇНЦЯ ЗВИНУВАТИЛИ В ЗГВАЛТУВАННІ НЕПОВНОЛІТНЬОЇ ПОЛЬКИ – ЗМІ

Джерело.

Related Post